جستجوگر پیشرفته سایتآموزش تنظیمات حرفه ای ویندوز 7

تنظیمات حرفه ای ویندوز

 

پس از مشاهده این مجموعه آموزشی از جیمز کنراد، شما هر آنچه که را برای مدیریت ویندوز 7 نیاز دارید، در دست خواهید داشت. آموزش به صورت تصویری و گویا می باشد. 1DVD

این مجموعه برای دو دسته از کاربران به طور خاص توصیه می شود:

- دسته اول کسانی کاربران معمولی هستند که استفاده روزمره ای از رایانه خود دارند و استفاده از آنها محدود به سیستم منزل و یا محل کار است. این گروه عموما کاربرهای معمولی هستند که از نرم افزارهای خاصی استفاده می کنند، به تماشای فیلم می نشینند و یا با رایانه خود بازی می کنند. برای این دسته، استفاده از ویندوز 7 همواره بحثی دشوار بوده است و باعث می شود که ویندوز XP را به این نسخه بی نظیر ترجیح دهند. در صورتی که این فرار از یادگیری مسائل ویندوز 7 باعث می شود که به زودی توانایی های خود را برای انعطاف با محیط های نرم افزاری جدید از دست بدهند. ضمن اینکه ویندوز 7 نه تنها از لحاظ ظاهری بسیار دوستانه تر و زیبا تر است، بلکه از لحاظ هسته نرم افزاری، قوی تر و ایمن تر است. بنا براین استفاده از تکنیک ها و نکاتی که در این مجموعه ذکر می شود، به آنها کمک می کند تا از پیش آمدن اشتباهات جلوگیری کنند و در صورت بروز احتمالی هر خرابی، تعمیر ویندوز خود را انجام دهند.

- دسته دوم کاربران حرفه ای ویندوز هستند، برنامه نویسان، مهندسین شبکه، اپراتوران سیستم از این دسته هستند. که استفاده آنها از المان های ویندوز، بیش از یک کاربر معمولی است و دسترسی بیشتری را به ابزارهای خاص ویندوز 7 نیاز دارند. این دسته، بنا به ذات فعالیت های خود، تنظیمات ویندوز را بیش از دیگران مورد ویرایش قرار می دهند و تعداد نرم افزارهای بیشتری را بر روی سیستم خود نصب می کنند که این امر باعث سنگین شدن رایانه و گاه بروز برخی مشکلات در اجرای برنامه ها می شود. بدین ترتیب با گذراندن این دوره و کسب مهارت های لازم، می توانند مانند یک مهندس کامپیوتر رفتار کنند.

آنچه در این مجموعه فرا میگیرید:


 Video 1: Series Introduction |04:05
 Video 2: Instalation Part 1: Clean Install |45:22
 Video 3: Installation Part 2: Upgrade and Migration |37:30
 Video 4: Imaging Part 1: Creating a Reference Image |47:42
 Video 5: Imaging Part 2: Capturing and Deploying a Reference Image |28:11
 Video 6: Imaging Part 3: Preparing System Images |01:05:33
 Video 7: Imaging Part 4: Configuring a VHD |40:23
 Video 8: Configuring Devices |44:10
 Video 9: Managing Disks |51:30
 Video 10: Managing Applications |36:14
 Video 11: Application Restrictions |43:50
 Video 12: Internet Explorer |38:58
 Video 13: IPv4 Networking |56:44
 Video 14: IPv6 Networking |27:24
 Video 15: Wireless Networking |39:44
 Video 16: Windows Firewall |44:31
 Video 17: Remote Administration |36:29
 Video 18: Accessing Resources Part 1 |42:29
 Video 19: Accessing Resources Part 2 |34:40
 Video 20: Authentication and User Account Control |46:10
 Video 21: Remote Access |50:19
 Video 22: Mobile Computing |59:58
 Video 23: Monitoring Systems |48:23
 Video 24: Configuring Performance |27:28
 Video 25: Windows Updates |26:11
 Video 26: Backup and Recovery |34:59

قيمت: 25000 ریال
کلیه محصولات در بسته بندی مطمئن و ضد ضربه ارسال می شوند و دارای گارانتی تعویض می باشند.
دقت داشته باشید که شما به هر تعداد که خریداری کنید فقط یک بار هزینه ی پستی پرداخت می کنید . و با خرید هر محصول یک امتیاز برای شما ثبت و در قرعه کشی ماهانه شرکت داده می شوید
روش خريد: براي خريد پس از کليک روي دکمه زير و تکميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل کار تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دکمه زير کليک کنيد.

 


تعداد بازديد : 1770
تابع ShellExecute در دلفی

این تابع در کتابخانه ShellAPI تعریف شده است

کار تابع : این تابع یک فایل ویژه را باز کرده و یا آن را در Explorer نمایش می دهد

تعداد بازديد : 1063
کدام سیستم عامل ها بعد از ورود ویندوز ۸ ضرر خواهند کرد؟

 

تعداد بازديد : 855
غیرفعال کردن اتوران برای تمام کاربران (ویندوز ۷)

تعداد بازديد : 1303
نصب Mac OSX بر روی کامپیوتر

تعداد بازديد : 1622
اضافه نمودن لببل چشمک زن برروی فرم

سورس درخواستی آقا رضا

تو قسمت Form Timerاین دستور رو بنویس و هر وقت خواستی Lable مورد نظر رو Visible کن این دستور اجرا میشه.

تعداد بازديد : 1589
يوني کد (unicode)
اصولاً کامپيوترها فقط با عددها کار مي‌کنند و حروف و‎ ‎نويسه‌هاي ديگر را با تخصيص عددي به هر يک از آنها ذخيره مي‌کنند. ‏تا قبل‎ ‎از اختراع يوني‌کد، صدها سيستم کُدگذاري مختلف براي تخصيص اين اعداد وجود‎ ‎داشت. نويسه‌هاي هيچ کُدگذاري‌اي ‏به‌تنهايي کافي نبود: مثلاً اتحاديهٔ‎ ‎اروپا به چندين کُدگذاري مختلف براي در بر گرفته شدن همهٔ زبان‌هايش نياز‎ ‎داشت. حتي ‏براي زباني مثل انگليسي نيز هيچ کُدگذاري‌اي به‌تنهايي براي همهٔ‎ ‎حروف، علايم نقطه‌گذاري، و نمادهاي فني متداول کافي ‏نبود‎.
اين‎ ‎سيستم‌هاي کدگذاري با هم تعارض نيز داشتند. يعني دو کُدگذاري مختلف ممکن‎ ‎بود از اعداد يکساني براي دو نويسهٔ ‏مختلف، يا از اعداد مختلفي براي‎ ‎نويسه‌هاي يکسان استفاده کنند. با وجود اين که هر کامپيوتري (بالاخص‎ ‎کارگزارهاي شبکه) ‏لازم است از کُدگذاري‌هاي مختلف و متعددي پشتيباني کند،‎ ‎هرگاه داده‌ها از کُدگذاري‌ها يا محيط‌هاي مختلف عبور کنند، در ‏معرض خطر‎ ‎تحريف قرار مي‌گيرند‎.‎
يوني‌کد دارد اين وضع را تغيير مي‌دهد‎!‎
يوني‌کد‎ ‎به هر نويسه يک عدد يکتا اختصاص مي‌دهد، مستقل از محيط، مستقل از برنامه، و‎ ‎مستقل از زبان. استاندارد يوني‌کد را ‏پيشتازان صنعت کامپيوتر، از قبيل‎ ‎شرکت‌هايي چون آي‌بي‌ام، اَپل، اچ‌پي، اورکل، جاست‌سيستم، سان، ساي‌بيْس،‎ ‎مايکروسافت، ‏يوني‌سيس، ‏SAP ‎و بسياري شرکت‌هاي ديگر پذيرفته‌اند‎. ‎استانداردهايي چونXML‎، جاوا، اکمااسکريپت (جاوااسکريپت‎(‎، ‏LDAP،‏ Corba 3.0‎،‏ ‏WML، و غيره، يوني‌کد را ملزم مي‌دانند و روش رسمي پياده‌سازي‎ ‎استاندارد‎ ISO/IEC ‎‎10646 ‎نيز يوني‌کد است. يوني‌کد در بسياري از‎ ‎سيستم‌عامل‌ها، همهٔ مرورگرهاي امروزي، و بسياري از محصولات ديگر ‏پشتيباني‎ ‎مي‌شود. پيدايش استاندارد يوني‌کد، و در دسترس بودن ابزارهايي که از آن‎ ‎پشتيباني مي‌کنند، از چشمگيرترين ‏روندهاي جديد در صحنهٔ جهاني فناوري‌هاي‎ ‎نرم‌افزاري بوده است‎.
گنجاندن يوني‌کد در وب‌گاه‌ها و برنامه‌هاي‎ ‎کاربردي کارخواه‐کارساز يا چندلايه‌اي، در مقايسه با استفاده از‎ ‎مجموعه‌نويسه‌هاي ‏قديمي، مي‌تواند باعث کاهش قابل ملاحظهٔ هزينه‌ها شود‎. ‎يوني‌کد اين امکان را فراهم مي‌کند که يک محصول نرم‌افزاري واحد ‏يا يا يک‎ ‎وب‌گاه واحد بتواند بدون نياز به طراحي و مهندسي مجدد، در محيط‌ها،‎ ‎زبان‌ها، و کشورهاي متعددي کار کند. يوني‌کد ‏به داده‌ها نيز امکان مي‌دهد‎ ‎که بدون تحريف از سيستم‌هاي مختلف عبور داده شوند‎.‎
دربارهٔ کنسرسيوم يوني‌کد
کنسرسيوم‎ ‎يوني‌کد سازمان غيرانتفاعي‌اي است که براي بهبود، گسترش، و ترويج استفاده‎ ‎از استاندارد يوني‌کد تأسيس شده ‏است، استانداردي که شيوهٔ بازنمايي متون را‏‎ ‎در محصولات نرم‌افزاري و استانداردهاي امروزي مشخص مي‌کند. اعضاي اين‎ ‎کنسرسيوم طيف گسترده‌اي را از شرکت‌ها و سازمان‌هاي فعال در صنعت پردازش‎ ‎اطلاعات، در بر مي‌گيرند. پشتيباني مالي اين ‏کنسرسيوم صرفاً از طريق حق‎ ‎عضويت اعضا است. عضويت در کنسرسيوم يوني‌کد براي سازمان‌ها و افراد هر جاي‎ ‎دنيا که ‏استاندارد يوني‌کد را پشتيباني کنند و بخواهند در گسترش و‎ ‎پياده‌سازي آن کمک کنند، آزاد است‎.

تعداد بازديد : 933
روز های هفته

یه تمرین با switch

- برنامه ای بنویسید که یک عدد بین 1 تا 7 از ورودی گرفته و روز هفته مربوط به آن را در خروجی چاپ کند.
تعداد بازديد : 1676
برنامه Debug

برنامه Debug محيطی برای بررسی فايل های مقصد دودوئی و اجرائی است. برنامه امکان انجام تغييرات جزئی در يک برنامه اجرائی را فراهم می کند بدون اينکه نياز به دوباره اسمبل کردن آن باشد.


برنامه Debug ابزاری جهت اشکالزدائی، اجرا و تغيير برنامه ها می باشد. اين برنامه امکان نوشتن و اجرای برنامه های کوتاه اسمبلی، نمايش و تغيير محتوای حافظه و ثبات ها، تهيه ليست اسمبلی از يک برنامه اجرائی و دسترسی به پورت ها را می دهد

برنامه Debug جزو فرامين خارجی سيستم عامل DOS است و همراه با سيستم عامل نصب می شود. در سيستم عامل ويندوز می توانيد آنرا در شاخه WINDOWS\system32 پيدا کنيد.

به دو طريق می توان Debug را اجرا کرد. در روش اول تنها نام برنامه Debug در خط فرمان سيستم عامل وارد می شود. در روش دوم نام يک فايل اجرائی و ليست پارامترهای موردنياز آن مقابل کلمه Debug وارد می شود. در اين حالت فايل اجرائی در حافظه لود می شود و تعداد بايت های آن در ثبات های BX:CX قرار می گيرد.


تعداد بازديد : 1563